Jakékoliv připomínky, dotazy, přání či stížnosti adresujte na: sever-rat@seznam.cz
Právě sleduje: Legendární seriál: "Odpadlík", Těší se na: TBBT - 7. sérii; Zpátky do školy.
The walking dead, Simpsonovi - 24. série

V přípravě další díl Velký atlas blogerů...

Osobní charakteristika - Tomáš K.

26. července 2010 v 20:07 | Sever-rat |  Osobní charakteristika - Friends
Osobní charakteristika v kostce
Tomáš K.


Osobní charakteristika: Tomáš se řadí mezi moje nejstarší kamarády. Známe se už od školky (dříve jsem asi pojem kamarádství moc nechápal a s autíčkama jsem si hrál s každým). S Tomášem jsme se hodně začali bavit v 6. třídě, jelikož pár lidí včetně mě z mojí třídy nás s Tomášovou třídou spojovala společná výuka angličtiny.

Události: S Tomášem jsem také prožil spousty událostí, např.: dříve pro mě více navštěvované zápasy Slavie, společné školní výlety, Akce Pivo, časté cestovní MHD.

Práce: Občasné brigády, ale v současné době bys něco mohl najít na prázdniny jako minulý rok, kdy si pilně pracoval celé prázdniny. Neříkej, že se penízky navíc nehodí.

Holky: Vzpomínám si jak si mi asi před dvěma lety posílal fotky, ve kterých se ti líbí jedna holčina z hokeje. Podle mě si velký romantik, umíš se chovat, akorát máš smůlu na holky. Jestli to není trochu ohledně vkusu, protože některé holky od tebe jsou trochu namyšlené. Každopádně ti přeji hodně štěstí, aby si brzy našel tu pravou.

Škola: Když jsme se po základní škole rozhodovali, co budeme dále studovat, OA Hovorčovická byla pro nás jasnou volbou. Vlastně díky tobě jsem byl na této škole, jelikož jsem stále nevěděl kam jít, tvé doporučení stálo zato. Na škole jsme spolu prožili dva roky ve stejné třídě. Poté byla naprosto zbytečná a bohužel rozhodující pětka ze zbožíznalství. Propadl si do jiné třídy, ve které si hodně ožil. Je pravda, že lidé ve tvojí třídě opravdu stojí za to, až jsem ti to i záviděl. (Snad víš, jaké byly poměry v naší třídě).

Fotbal: Náš společný nejoblíbenější sport. S Tomášem jsem hrál fotbal snad ze všech nejčastěji. Začalo to nejprve mým oblíbeným "pouličním fotbalem". A pokračovalo to až tak, že jsme skončili jako zakladatelé týmu Pražští lvi (Tomáš měl na založení týmu větší zásluhy, díky němu jsme vlastně vznikli). Tomáš převzal kapitánskou pásku týmu a zaslouženě a úspěšně vede tým až do dnes.

Kamarádi: V současné době ani o kamarády nemáš nouzi. Spousty kamarádů a kamarádek z nejdůležitějších stran. Je vidět, jak ti komunikace s ostatními svědčí, chytil ses opravdu dobře.

Podniky: Tomáš rád navštěvuje veškeré podniky. Nejčastěji se vyskytuje v podnicích Lisboa a Kamikadze. Takže jestli chce jít někdo s Tomášem na pivo - No problem.

Moje pocity a moudra:
Všechny mé názory na tebe jsou kladné, nemá žádné výhrady, rád se na tebe obracím a rád s tebou pokecám. Co se týče poslední události ohledně mého konce u týmu, za to nemůžeš, holt někdo to bere po sportovní, někdo po kamarádské stránce. Přeji ti hodně úspěchů v životě, dobrou práci, holčinu, zvládnutí maturity a hodně vítězství v týmu.

© Written by Petr Švehla
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tento článek?

Ano 62.5% (100)
Trochu 11.9% (19)
Středně 6.3% (10)
Moc ne 8.8% (14)
Vůbec ne 10.6% (17)

Komentáře

1 Tomáš Tomáš | E-mail | 17. září 2010 v 16:44 | Reagovat

Chtělo by to aktualizovat!!!

2 Tomáš Tomáš | E-mail | 17. září 2010 v 16:49 | Reagovat

A chtělo by to někam zajít na pivečko třeba do Hokejky a vzpomenout na staré časy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama