Jakékoliv připomínky, dotazy, přání či stížnosti adresujte na: sever-rat@seznam.cz
Právě sleduje: Legendární seriál: "Odpadlík", Těší se na: TBBT - 7. sérii; Zpátky do školy.
The walking dead, Simpsonovi - 24. série

V přípravě další díl Velký atlas blogerů...

Deník - 15.8.10

15. srpna 2010 v 9:51 | Sever-rat |  Deník
Byla velice teplá noc. Dveře od balkónů byly celou noc otevřené, aby trošičku vál studený vítr. Spaní v pižamu? To ani nepřichází v úvahu. A deka? To už vůbec ne. To bych ráno mohl veškeré povlečení ždímat.


Budík ráno zvonil, málem mě neprobudil. Několikrát jsem si na mobilu, kde mám budík, posunoval čas vždy o 10 minut. Když se nakonec přiblížila hodina H, kdy už opravdu musím vstávat, vstal jsem. Je neděle, ale i tak musím do práce.

Dnes mám bohužel v práci víkend, ale volno bude už zítra. Je to volno za víkend.. Holt někdy na mě ten víkend v práci dojde, musím si odsloužit a pak si užívám dva volné dny, které se i dost hodí. Jak rád sleduji všechny školáky a lidi, kteří musí do práce či školy a já v klidu můžu polehávat doma.

Celkem to jde, ale co tu budu dělat až do 18 hod., to opravdu nevím.

P.S. Doplnění: Nakonec pracovní směna utekla velice rychle. Nebyl to náročný den a většinu dne jsem strávil na internetu a to hlavně čtením jiných blogů. U této činnosti rád trávím volné chvíle. K tomu ještě luštím křížovky a poslouchám muziku z MP4.

Písniček v MP4 mám celkem dost. Není to tak ohromné množštví, ale počet 200 kusů písniček celkem jde. Poslouchání těchto písniček mi vydrží tak na jeden měsíc. Pak si písničky musím vyměnit za jiné. Komu by se také líbilo poslouchat stále stejné písničky dokola?

A co plánujete na dnešní den vy? Má být nádherné počasí. Za hřích by stálo to, kdyby jste byli doma a jen tak se váleli. Využijte tento pěkný den a vydejte se do přírody nebo na koupaliště.

Mějte se krásně a skládejte básně.

S pozdravem

Sever-rat
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ... ... | 2. března 2011 v 18:38 | Reagovat

Ehm, zlato, oprav si, prosím to pIžamo na pYžamo. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama