Jakékoliv připomínky, dotazy, přání či stížnosti adresujte na: sever-rat@seznam.cz
Právě sleduje: Legendární seriál: "Odpadlík", Těší se na: TBBT - 7. sérii; Zpátky do školy.
The walking dead, Simpsonovi - 24. série

V přípravě další díl Velký atlas blogerů...

Osobní charakteristika - David S.

3. srpna 2010 v 21:57 | Sever-rat |  Osobní charakteristika - Friends
Znám tě něco přes dva a půl roku (Jaro 2007). Seznámili jsme se na školním hřišti, při našem obvyklém hraní fotbalu. Od té doby jsme se pravidelně domlouvali na další hře této oblíbené hry. Skamarádil ses i s ostatními členy "party".

Po nějaké době jsi byl jedním z nás. Často jsme chodili na pivo, hrát fotbal a basket -> co se týče této hry utvořil si s Víťanem nepřekonatelný tým.

Čas ubíhal a bylo léto. Naskytla se mi příležitost vzít si někoho s sebou na mojí chalupu (Stružinec, Vysočina). Koho bych s sebou vzal, toť byla otázka. Zkoušel jsem to nejdříve u Michala Haf., ale ten nemohl. Vzhledem k tomu, že jsem nechtěl bát kohokoliv, zeptal jsem se tebe a ty jsi souhlasil. Na chalupě byla zábava a myslím, že to stálo zato, nemyslíš? Na mojí babičku asi jen tak nezapomeneš, tolik jídla pohromadě, to se jen tak nevidí.

Od té doby jsi na mém seznamu nejlepších kamarádů.

Zažili jsme spolu tolik událostí, jako třeba zkouška zewlingu - jednalo se o cestování v MHD a dělání různých blbostí (umřel křeček, zpívání písniček nahlas, nákup "Nového prostoru" od bezdomovce, běhání na eskalátorech v protisměru). Dále navštěvování hospod (pokec a narozeninové party).
Výbornou událostí mohla být i sázka mezi tebou a Michalem Haf., kde jste se vsadili o to, kdo získá ve fotbalové lize titul. Kdo prohraje, ten poběží okolo školního hřiště nahatý. Nakonec z toho sešlo.

Přece jenom se stala jedna událost (je pravda, že za ní nemůžeš), která mě naštvala, šlo o zlomyslné volání.

Práce:
-
Pamatuji si, jak si pracoval jako Security na MÚČ P14. Často jsem tě chodil navštěvovat, ať šlo o cigáro nebo pokec.
-          pak tu také byl STEM/MARK, kde jsme se také oba "pracovně" potkávali
-          dále 2 měsíce strávené ve firmě Partners
-          velká dřina v hotelu, kdy opravdu nebyl čas se sejít a konečně nynější společnost Mafra, kde jsi spokojený

Holky: Co se týče holek, nemám ti co radit. Máš stálou přítelkyni, kterou miluješ (já to vím), obětuješ se pro ní, chceš s ní trávit čas, vymýšlíš různé aktivity. Občas jsou problémy, ale jste na to dva, abyste je řešili, buďte si oporami. Bydlení spolu je první dobrý začátek všeho. A já věřím, že spolu hodně dlouho vydržíte.

Škola: Máš na to, aby si dále studoval, máš dost vědomostí, stačí, abys je využil. Je pravda, že teď se to nedá moc zvládat, když máš byt, musíš platit účty a k tomu ještě studovat. Jsi jedním z nejchytřejších lidí, které znám.

Fotbal:
Díky fotbalu jsme se vlastně seznámili. Chtěl jsem, aby si hrál i za můj bývalý klub, ale ostatní byli proti. Nakonec si začal hrát v teamu "Team".

Kamarádi:
Kdo je vlastně kamarád?

Pozná se podle toho, když jsi v situaci, kdy potřebuješ pomoci, poradit. Když takový člověk není, není to kamarád. Myslím, že se shodneme, když napíšu, že máme hodně známých, ale kamarádů jen hrstku. Ale té hrstce na tobě moc záleží.

Podniky: Podle mě máš více oblíbených podniků, ale nejvíce Prasečák -> je tu dobré prostředí, scházejí se tu dobří lidi. Pivo se dá pít prostě kdekoliv.

Moje pocity a moudra: Pro mě si jeden z mých nejlepších kamarádů. Věřím ti, řeknu ti i to, co je pro ostatní tabu. Máš stejné názory na věc. Moc mi na tobě záleží a hodně si tě vážím. Vím, že když potřebuji, pomůžeš a poradíš. Jsi spolehlivý a já bych tě měl více poslouchat. Je škoda, že se vídáme málo, věřím, že kdyby to bylo naopak, bylo by hodně zábavy. Já jsem asi dospěl moc rychle, připadám si, že musím mít všechno hned. Mám dost starostí, ale i ty jich máš dost. Zůstaň takový, jaký jsi!P.S. Omlouvám se za pravopisné chyby, popřípadě i za nesrozumitelnost.

Doufám, že jsem tě nijak neurazil.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tento článek?

Ano 62.5% (100)
Trochu 11.9% (19)
Středně 6.3% (10)
Moc ne 8.8% (14)
Vůbec ne 10.6% (17)

Komentáře

1 Bezejmenné Esko Bezejmenné Esko | Web | 2. května 2012 v 20:14 | Reagovat

Můžu se zeptat ty jsi z Čerňáku? Promiň, ale když někdo řekne slovo "prasečák" :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama