Jakékoliv připomínky, dotazy, přání či stížnosti adresujte na: sever-rat@seznam.cz
Právě sleduje: Legendární seriál: "Odpadlík", Těší se na: TBBT - 7. sérii; Zpátky do školy.
The walking dead, Simpsonovi - 24. série

V přípravě další díl Velký atlas blogerů...

Osobní charakteristika - Martin Z.

9. srpna 2010 v 18:12 | Sever-rat |  Osobní charakteristika - Friends
Osobní charakteristika: "Ahoj Martine, co děláš? Nechceš jít ven? Za 10 min na metru." Tak takhle to vypadá když mám čas a chtěl bych jít někam ven.
Martin je mojí první volbou, protože s ním rád chodím ven, někdy chodíme jen tak po čerňáku, kecáme, občas zajdem na pivko, na kulečník nebo si zahrát fotbálek, abychom se mohli více v této hře zdokonalit.
S Martinem se znám již od základní školy. Jeden z mých nejstarších kamarádů.

Události: S Martinem jsme prožili hodně událostí. Byly jsme svědky naší sázky s Michalem Havlíkem, šlo o to, že se Michal vykoupe ve fontáně u metra ČM. (Nakonec se Michal koupal).

Je to už pár let, co jsme každou sobotu navštěvovali obchod Electroworld, a proč? Jelikož tam byl internet a hry zdarma.

Časté procházky po venku, kecání, a spousta humoru, kterým je Martin fanouškem.

Práce: žádné brigády, jak je vidět, tak se Martin do práce ještě moc nehrne, ale je to pravda, pracovat bude člověk celý život a kdy si může užívat?

Holky: možné i nemožné = Adriana - nebudeme řešit

Škola: Na základní škole jsme často ve třídě spolu kecali, chodili následně ven, po skončení ZŠ jsme se tak často neviděli a poslední dobou už skoro vůbec né. Před lety jsi měl na to, aby ses dostal na gymnázium, jeden bodík je opravdu smůla. Pamatuju si jak si kraloval v matyce, jak ti to šlo, ono celkově ti šlo všechno.

Fotbal: Jeden z nejstarších hráčů tým Pražských lvů. Martin dříve hrával za Kyje, nakonec je stálým členem haunspalského týmu, je škoda, že má míň šancí v sestavě, že nezačíná v základu, ale pro mě jsi jeden z nejlepších fotbalů - umíš vymyslet přihrávky, střelit góly a obehrát krásně soupeře. Jsi jeden z hlavních 3 lidí, díky nimž mě tento tým bavil.

Kamarádi: Jsi oblíbeným člověkem mezi lidma. Ani nemáš žádnou blbou vlastnost, jsi mým jedním z nejlepších kamarádů. Hodně si tě vážím. Dokážeš pomoct a poradit. Zůstaň takovým jakým jsi.

Podniky: Někdy je
to velké přemlouvání, aby Martin někam zašel,
ale pak to stojí za to. Dříve byl trochu abstinent. Ale nakonec se rozjel a tak jsem viděl i jeho rekord v počtu vypitých piv. Občas do hospody, občas na disko.¨

Moje pocity a moudra: Otevřenost, upřímnost, kamarádství na předních místech, "život", starost, porozumění, dalších takových vlastností je hodně.

© Petr Švehla
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tento článek?

Ano 62.5% (100)
Trochu 11.9% (19)
Středně 6.3% (10)
Moc ne 8.8% (14)
Vůbec ne 10.6% (17)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama