Jakékoliv připomínky, dotazy, přání či stížnosti adresujte na: sever-rat@seznam.cz
Právě sleduje: Legendární seriál: "Odpadlík", Těší se na: TBBT - 7. sérii; Zpátky do školy.
The walking dead, Simpsonovi - 24. série

V přípravě další díl Velký atlas blogerů...

Listopad 2011

Homo bisexualis

17. listopadu 2011 v 22:24 | Sever-rat |  Témata týdne
Po dlouhé době bádání a hledání, tým japonských vědců a výzkumníků objevil mezičlánky po rodu "Homo erectus" - Člověk vzpřímený.

Člověk vzpříměný byl vysoké a štíhlé postavy, která mu umožňovala efektivní chůzi a běh. "To však není pravda", tvrdí japonský výzkumník Hotakama Vykaďto. "Podle nedávné studie člověk vzpřímený nebyl pojmenován podle toho, že jeho postava mu umožňovala vzpřímenou chůzi, ale byl jaksi vzpřímený na jiném místě. Jeho vzpřímení bylo trvalé, frustrující a právě z této doby (cca 60 tic let před naším letopočtem) pochází slovo "Playboy", které bylo vyryto na stěnách jeskyní. Hned vedle již lidem známých obrázků zvířat."

"Všichni lidé se velice diví, kde se mezi normálními lidmi berou lidé divní, kteří mívají určité sexuální úchylky. Budete se divit, ale nikdo z Vás neví, že za to můžou naší pradávní předkové. Homo erectus po čase vyhynul, protože mít trvalou erekci není moc zdravé." Vědci však zjistli, co bylo po něm. Objevili dosud neznámý mezičlánek rodu člověka.
Zjistili, že poté byl rod Homo sadista, Homo bisexualis, Homo nekrofis a další druhy. Předci již nevěděli, kam "své načiní" již dále strkat, proto se uspokojovali při rozdělávání ohně, u mrtvého mamuta, jako oběť bohům a když nestačilo ani toto, tak využívali pro své uspokojení stejné i druhé pohlaví.

Homo Bisexualis se s překvapením dožil až do 21. století. Několik století se o něm vůbec nevědělo, až do doby, kdy svět ovládl internet, televize a různá média.

V tomto století již Homo Bisexualis nic neskrývá. Líbí se mu obě pohlaví, ale nikdy nezapře z jakého rodu se vyvinul a jaká prasata měl za předky. Homo Bisexualis je dosud nejdéle žijícím rodem člověka a své příznivce má všude na světě.

P.S: Tento článek je smyšlený a nezobrazuje žádnou skutečnou událost. Vědecky není nic ověřeno.

Fenomény dnešní doby

15. listopadu 2011 v 12:31 | Sever-rat |  Aktuální články na téma
1) Nová politická strana? - Romové si chtějí založit vlastní politickou stranu. Velkou nevýhodou je to, že jsou jednotní. Češi si vybírají mezi několika politickými stranami a Romové budou mít jen jednu, kterou bude volit většina. To by mohlo špatně dopadnout a Marián Hangurbadžo se v roce 2025 stane prezidentem této země.

Romové budou pořádat demonstrace, aby vláda schválila jejich požadavky. Vládo, nic prosím neschvalujte. Když nic neschválíte, Romové slibují, že odejdou z této země a vy jim chcete stát v cestě?

"My chceme práci, jen samý rasismus a nikdo nás nechce mít za souseda", slyším ze všech stran.
"Já zas nechci platit ze své výplaty sociální dávky rodině, která ani nechce pracovat. V ČR je spousta menšin a proti jiným nemám žádné averze. Například Vietnamce bych si za sousedy klidně přál, protože se učím i jejich jazyk."

2) Konec světa? - Zase blaf

Jeden "nejmenovaný" Ital už tento rok dvakrát předpovídal konec světa a stále mu to nevychází. Vždy si určí nějaký den, kdy předpovídá konec světa, zřejmě tento den vybírá jen tak.

Co kdybych si určil, že konec světa bude právě dnes 15.11.2011, bude mě někdo poslouchat?
Myslím, že nebude, protože mě nikdo nezná, nejsem slavný. A kdyby náhodou měl konec světa nastat, co bychom s tím udělali? Kdybychom tu informaci věděli dopředu, stejně bychom nic nezměnili.

3) Čech, který je 2. nejlepší na světě v pokeru - pohádková odměna

Také seknu s prací a budu se věnovat pokeru. Úsilí a pohádková odměna za to určitě stojí. Kdo mě však bude platit do té doby, než takovou částku vyhraji? Pořídím si zřejmě oslíka.

A nakonec moje osobní novinka, přestal jsem kouřit, držím zatím několik dní…uvidíme, jak to celé dopadne…

SuperVáclav aneb konec jednoho blbce

5. listopadu 2011 v 23:23 | Sever-rat |  Aktuální články na téma
Objevil se z čista jasna jednoho dne. Nikdo ho před tím neznal, nikdo nevěděl, jak se jmenuje. Přesto na sebe dokázal přitáhnout dost pozornosti a lidé si o něm začali povídat jako o novodobém hrdinovi. Ale i pro některé byl bláznem. Svým chováním vyvolal údiv i úsměv, ale pak vše jednou skončilo.

Začalo to psími hovínky, které házel na záda pejskařů, kteří po svých milovaných mazlíčcích neuklízeli. Kdo za život nešlápne do psího hovínka? A opravdu to není nic příjemného. Ani nevíte, kolikrát jsem si zařval, když někoho vidím, že po svém "miláčkovi" neuklidí. Ale jak to udělal SuperVáclav - na to bych si opravdu netroufl. Na tohle nemám kuráž, že bych po někom házel psí hovínka.

Další jeho velká událost:
Lidé, kteří zrovna kouřili na zástavce, poléval vodou. Tento "hrdinský" čin se mi moc nelíbil. Představte si, že máte u sebe elektroniku, která se vodou může zničit. Spěcháte na důležitou schůzku nebo někde potřebuje být a někdo vás "zleje". Tento čin se mi moc nelíbil. A za druhé se zákon o kouření na zastávkách trochu změnil. V současné době se nesmí kouřit pouze ve "skleněných" zastávkách či jiném typu uzavřené zastávky.
To mi také připomíná nedávnou událost, kdy jsem byl svědkem hádky jednoho staršího pána, který káral mladou slečnu za to, že kouří na zastávce, a přitom na této zastávce jsou k dispozici popelníky a kouřít se tam smí (pro znalé Prahy - jedná se o autobusovou zástávku Budějovická).

Další činy SuperVáclava také stály za to. Dovoloval si čím dál tím více. Blokoval pražskou magistrálu. Jezdil s multikárou před VZP. Až jednou vše skončilo. Odhalil na sebe, že šlo jen o reklamu.

Propagace, marketing a peníze, ale už žádný novodobý hrdina. I pro mě skončil sen o novém Mirku Dušínovi, který bere veškerou nespravedlnost do svých rukou a ukazuje ostatním, co se dá dělat špatné společnosti. Ukázal nám, že můžeme něco změnit. Na druhou stranu už vůbec nevěřím, že skutečně něco udělal, zda se opravdu něco stalo. Když se po jeho odhalení vyklubovalo, že vše dělal jen pro reklamu, rázem se stal pro mě jen blbcem, který pro prachy udělá cokoliv.

Byl tu s námi měsíc, ale i tak dokázal oslovit tisíce lidí a přes Google vyhledavač je nalezeno na něj přes 400.000 odkazů.

Najde se někdy opravdový superhrdina?

Sbírka Energy drinků se rozšířila

3. listopadu 2011 v 22:00 | Sever-rat |  Různé články
Někdo sbírá to, někdo ono. Já se zase rozhodl pro sbírku energy drinků, která se za poslední měsíce značně rozšířila.

Nemyslete si o mě, že jsem nějaký ochlasta energy drinků. Převážnou část plechovek a láhví mi přinesli kamarádi, kteří po takové velké dávce určitě nespali celou noc. Sám bych toho tolik nevypil.

Na internetu jsem nalezl, že existuje tisíce energy drinků. Myslím, že mám co dělat celý život. Pomaličku přestávám mít přehled, které značky energy drinků již mám a které ne. Budu si muset udělat nějaký seznam.