Jakékoliv připomínky, dotazy, přání či stížnosti adresujte na: sever-rat@seznam.cz
Právě sleduje: Legendární seriál: "Odpadlík", Těší se na: TBBT - 7. sérii; Zpátky do školy.
The walking dead, Simpsonovi - 24. série

V přípravě další díl Velký atlas blogerů...

Červen 2013

Nahotinky

24. června 2013 v 18:13 | Sever-rat |  Různé články
Nahota, to je to správné slovo, které obklopuje svět okolo mě. Bohužel v negativním duchu. V televizi, na internetu, v novinách, na prospektech - všude jsou k dispozici vnadné a sličné ženy. Bulvár se předhání v tom, jakou celebritu vyfotí nahoře bez nebo komu jsou vidět kalhotky. Film bez nahoty není film. Restaurace s obsluhou nahoře bez a v tom bych mohl dále pokračovat. Nahota je prostě všude okolo nás.

I já se mohu pochlubit, že s nahotou mám také zajímavé zkušenosti. V 10-ti letech jsem měl velmi rozsáhlou sbírku obrázků nahatých žen, které byly vystřižené z Blesku (Smějeme se s dívkou z Blesku). Podařilo se mi posbírat asi 400 obrázků vystřižených z novin a každý týden večer jsem vyhlašoval soutěž o nejhezčí vystřiženou dívku. Soutěž probíhala za účasti několika kamarádů, kdy byly vybrány 3 nejhezčí dívky. Dívky, které vyhrály, měly možnost nosit se v mé peněžence celý týden do doby, než byly vybrány další, které je vystřídaly. Bohužel jednou při velké rodinné návštěvě došlo ke zjištění, že vlastním sbírku nahatých slečen, kdy mi bylo sděleno, že jsem na to ještě malý a sbírka skončila v koši. Po dalších 4 letech jsem obdržel svůj první počítač, bohužel se všechna data smazala a od té doby se touto činností již nezabývám.

Někdy mě udivuje, že se někteří lidé nestydí ani na veřejnosti být nahatí či polonazí. V posledních dnech se např. konala akce v centru Prahu, kdy lidé museli přijít polonazí, aby v obchodě získali několik kusů oblečení zdarma. Myslíte, že by to lidé udělali i v případě, že by byli úplně nazí?

Před lety se mi stala příhoda, kdy vedle tramvaje se začala svlékat nějaká slečna a fotograf fotografoval jeden snímek za druhým.

V minulém týdnu, kdy bylo obrovské vedro, byli lidé rádi, aby na sobě měli, co nejmíň oblečení. Nicméně je nenapadne, že když se doma svléknou, mohou je často vidět lidé z ulice. Tak jako v minulém týdnu, kdy jsem byl svědkem zřejmě hry na "babu", kdy chlap a dívka běhali po pokoji úplně nazí s otevřeným oknem. Dotyčné zřejmě nenapadlo, že pod okny mají dočasně zřízenou autobusovou zastávku, odkud je vše vidět.

Nahota je prostě všude.

ZOO Praha před velkou vodou

20. června 2013 v 18:13 | Sever-rat |  Foto s průpovídkou
Povodně tohoto roku zavinily hodně škod a zůstalo hodně nešťastných lidí. Bohužel hodně utrpěla i pražská ZOO, která nemá vůbec žádné zábrany a proti povodním nemá žádnou šanci. Minimálně rok budou trvat opravy a to nepočítám, kolik to bude stát peněz.

Týden před povodněmi jsme byli v Zoo a stačili jsme si ještě prohlídnout její dolní část, která byla hodně poškozena.

A teď následují fotky: