Jakékoliv připomínky, dotazy, přání či stížnosti adresujte na: sever-rat@seznam.cz
Právě sleduje: Legendární seriál: "Odpadlík", Těší se na: TBBT - 7. sérii; Zpátky do školy.
The walking dead, Simpsonovi - 24. série

V přípravě další díl Velký atlas blogerů...

Listopad 2013

Jsem horňák, přiznávám!

24. listopadu 2013 v 18:30 | Sever-rat |  Témata týdne
Nejdřív jsem uvažoval, zda mám psát o kuřecím prsu, ale na plné čáře to vyhrála jiná prsa. Už od mládí mě fascinovali ženské vnady. Do dnešní doby jsem viděl tisíce nahých žen. Nemyslete si, že jsem nějaký proutník. To bych za těch několik let života nemohl stihnout. Za všechno mohou média, která každý den hlásí, kdo ukázal svá ňadra..

Začalo to asi v 12 letech, co jsem si začal vystříhávat "Dívky z blesku". Měl jsem velkou sbírku, která však byla nalezena a zničena. Když se zpětně ohlédnu, tak rodiče museli být rádi, že když zjistili, že mě zajímá ženy, ale zároveň byli naštvaní, o co se tak v mladém věku zajímám.

Nedávno v práci jsem řešil případ jedné stěžovatelky. Někdy si říkám, zda jsou lidé normální a co všechno se člověk nedozví. Není důležité na co si stěžovalka stěžovala, neboť to byla naprostá hloupost. Při šetření jejího požadavku jsem zjistil, že jí hlouposti provází celý život. Nyní si dotyčná říká Diana a vypadá jako mužná blondýna. Když byla v minulosti malým cikánkem, tak v té době byl zrovna v Londýně a mával na princeznu Dianu. Vzhledem k tomu, že princezna Diana neopětovala zamávání, tak nyní stěžovatelka podává žalobu na Velkou Británii za tento čin.. Dále podává žalobu na Česko, že jí nefungují hormony a stále má chlupatá prsa a rostou jí vousy. Raději si to shrneme. Dříve to byl malý cikánek a nyní mužná blondýna s chlupatými prsy a vousy. Z výše uvedeného vyplývá, že kdo má chlupatá prsa, tak se nemá za co stydět.

Vnady jsou ženskou zbraní, ale není to jediná zbraň. Uhrančivý pohled, krásné oči, úsměv a vlasy, chování na úrovni. Z těchto skutečností se z mužů dělají neandrtálci a nemyslící slintající osoby. Ženské vnady jsou krásné na pohled a na dotek. K dívkám tato partie prostě patří.