Jakékoliv připomínky, dotazy, přání či stížnosti adresujte na: sever-rat@seznam.cz
Právě sleduje: Legendární seriál: "Odpadlík", Těší se na: TBBT - 7. sérii; Zpátky do školy.
The walking dead, Simpsonovi - 24. série

V přípravě další díl Velký atlas blogerů...

Běž pryč roku 2013

31. prosince 2013 v 19:20 | Sever-rat |  Deník
Za dveřmi je konečně nový rok a doufám, že bude ještě lepší, než ten předchozí. Rok 2013 bych ze své strany označil jako rok bez velkých věcí, které mě v uplynulých letech potkávaly. Rád bych se ohlédnul za rokem 2013 a chronologicky bych napsal, jaké pro mě velké události se udály.

Na začátku roku jsem objevil taje a možnosti stránky interpals.net, kde si můžete najít kamarády po celém světě. Píši si s lidmi s Indonésie, Jižní ameriky, Německa, Velké Británie, atd. Také mi přišel první dopis ze zámoří a to z Triniad a Tobago. Bohužel mi příjde, že s těmito lidmi trávím více času, než se svými kamarády v okolí. Je to ale tím, že nikdo nemá na nic čas a sraz je jednou za uherský rok. Jiné už to ale nebude a je to jedna z věcí, která mě tíží.

Návštěva Heide parku v Německu - luxusní zážitek, na který mám nádherné vzpomínky. Jsem rád, že jsem zdolal největší dřevěnou horskou dráhu Evropy, která je vysoká 65 metrů a v jednom okamžiku jede rychlostí přes 110 km v hodině. Více o tomto naleznete ZDE! Příští rok se chystám do zábavního parku na severu Itálie.

Nikdy bych nevěřil, že když zapomenu kšiltovku v MHD, že se mi opět vrátí. Byla to skutečně náhoda, kdy zapomenutá kšilkovka v tramvaji vesele projížděla Prahou a o 3 hodiny vstoupím do tramvaje a kšiltovka je stále na stejném místě. Tohle se mi ještě nikdy nestalo.

V Červnu jsme zažily povodně, kdy se naštěstí neopakoval scénář z roku 2002. Bydlím v Praze, ale povodně se mě dotkly jen tím, že jsem několik dní jezdil oklikou do práce.

Aféra s Julií a její slogan: "Já mám právo sedět". Video o ní byl neskutečný hit, který jako vždy opadne a dnes si na Julii už nikdo nevzpomene. Pro připomenutí si můžete přečíst článek ZDE!

Prošel jsem si krizí pětadvacátníků. Věřím, že už je nyní konec, protože se mi konečně otevřely oči a začínám myslet pozitivně. Co je krize pětadvacátníků a jak probíhá naleznete ZDE!

O letošních volbách se raději ani nezmiňuji. Tento rok se mi naštěstí neudály žádné velké věci. Žádná nehoda nebo trable. Tento rok mohu označit za celkem poklidný a doufám, že to bude i v příštím roce. Rok 2013 byl z mé strany nejslabším obdobím na blogu, co se týče článků. I já se stydím za to, že jsem toho málo napsal. Doufám, že se to v příštím roce změní a Vám všem přeji šťastný nový rok a užijte si Silvesta bez újmy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 David David | E-mail | Web | 1. ledna 2014 v 12:56 | Reagovat

S tou kšiltovkou jsem čekal situaci, že jsi někam jel, zapomněl ji tam, pak sis vzpomněl, zavolal na dopravní podnik a následně si pro ni dojel na pobočku, ale tohle jsem vážně nečekal, opravdu štígro! O_O

Jinak přeji ti vše nej do letošního roku! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama