Jakékoliv připomínky, dotazy, přání či stížnosti adresujte na: sever-rat@seznam.cz
Právě sleduje: Legendární seriál: "Odpadlík", Těší se na: TBBT - 7. sérii; Zpátky do školy.
The walking dead, Simpsonovi - 24. série

V přípravě další díl Velký atlas blogerů...

Květen 2014

"Jsem bloger Jebák!!!"

19. května 2014 v 19:30 | Sever-rat |  Různé články
Ahoj všem,

po dlouhé době opět píši článek, ale spíš to bude takové rozloučení.

Není to tak dlouho, co jsem vytvořil Velký atlas typů blogerů, které jsem bral jako odstrašující příklady a teď jsem jedním z nich. A to bloger Jebák. Dovolte mi napsat stučnou charakteristiku tohoto blogera.

Bloger Jebák - (Blogerus Uherus) - Tento typ blogera se vyznačuje tím, že vydává články jednou za uherský rok. Uherský rok (značka UHER) je časová jednotka v blogovém světě a je rovna třem měsícům.
Matematický příklad: UHER = 365(Počet dní v roce)/3 = 4 UHRY
Odpověď: Pepinka vytvořila 4 UHRY za rok.
Moc se za to stydím, že jako člen autorského klubu jsem za tento rok napsal pouze dva články. To není pro mě moc dobrá vizitka. Zřejmě mi došla spisovatelská múza, do toho se přidali nějaké starosti. Každý den jen přemýšlím, co bych napsal za článek, a když je večer tak bych si dal facku, že jsem opět nic nenapsal. Psát jen to, aby bylo něco napsáno, to se mi také nechce.
Do autorského klubu jsem vstoupil v roce 2011, 23. září. Ten den byl jeden z mých nejšťastnejších a byl jsem moc rád za tento okamžik. Jsem rád, že jsem na chvíli patřil do nějakého klubu, bohužel teď sám podám žádost o ukončení mé působnosti, neboť teď si nezasloužím být v Autorském klubu s ohledem na frekvenci mých článků.
Jsem rád, že jsem také vytvořil projekt: Výhled z okna, který měl hojnou účast. Jsem rád, že blogeři přispěli svými výhledy z okna.
Jsem také pyšný na některé své články, u kterých byla velká diskuse s pozitivními názory a ohodnocením. Chtěl bych Vám všem poděkovat, čtenářům, oblíbeným blogům a jejich autorům, Standovi Rulcovi za šanci být v AK a za to že existuje tato doména.
Blog nebudu mazat, možná mě v budoucnu opět přepadne chuť něco napsat, ale ta chuť nepřichází již několik měsíců. Uvidíme, možná se to po mém hektickém období zlepší.
Mějte se tu všichni moc pěkně.. Hezký den,
S pozdravem
Sever-rat