Jakékoliv připomínky, dotazy, přání či stížnosti adresujte na: sever-rat@seznam.cz
Právě sleduje: Legendární seriál: "Odpadlík", Těší se na: TBBT - 7. sérii; Zpátky do školy.
The walking dead, Simpsonovi - 24. série

V přípravě další díl Velký atlas blogerů...

Červen 2015

Vin Diesel není takový frajer!

2. června 2015 v 18:13 | Sever-rat |  Různé články
Vin Diesel je velmi obsazovaným hercem a hlavně vynikl v sérii o rychlých autech: Rychle a Zběsile. Vin Diesel působí jako velký tvrďák, ale i já s ním mám osobní zkušenost, kdy jsem s ním prohodil pár větiček a viděl jsem ho při natáčení. Byl rok 2008 a v barrandovských ateliérech se v tu chvíli natáčel film Babylon A.D. Mohu říci, že tento film mě ničím, ale vůbec ničím neuzajal. Na pražském Barrandově však kvůli tomuto filmu postavili nádherné kulisy amerických ulic. Spolu s ulicemi a budovami bylo okolo asi 30 luxusních aut. "Tolik aut jsem pohromadě nikdy neviděl".

A jak jsem se k tomu vůbec dostal? Tehdy jsem měl několik známých v cateringu, a díky tomu jsem se tam dostal. Na večerní natáčení jsem si půjčil kuchyňskou zástěru, abych vypadal jako zaměstnanec cateringu a vyrazil se podívat na Vin Diesela. "Please be quiet", ozvalo se. "Action". Vin Diesel udělal několik kroků, zastavil se a ozvalo se "stop". Toto se ještě několikrát opakovalo. Mezi těmi scénami si Vin Diesel zapálil cigaretu, naštvaně ji odhadil a občas něco zakřičel na štáb. "Takhle Vina neznám", pomyslel jsem si. Nějaký francouz třídil fotky z natáčení. Režisér byl naštvaný z nepovedených klapek, ale o to víc byl naštvanější i Vin, kterému se vůbec nedařilo. Na konci natáčecího dne jsem Vina pozdravil, řekl jsem mu, ať se mu daří a doufal jsem, že jeho film bude mít úspěch.

V té době jen o 50 metrů dál stály kulisy hradu z filmu Letopisy Narnie - foto dole. Mohu říci, že to byl opravdu nádherný zážitek.

O pár let později jsem se také dostal na natáčení pohádky: Čertova nevěsta. Mám fotky se všemi herci, ale hlavně si pamatuji na jednu historku. V průběhu natáčení chodili herci na občerstvení a tak se za námi zastavil na pokec David Suchařípa. V průběhu povídání se mu z jeho vysílačky (každý herec měl při sobě vysílačku) ozvalo: "Kdo v prvním patře zámku rozbil okno, ať se přihlásí". David Suchařípa zvedl svou vysílačku a řekl: "to jsem byl já, Fantomas" a hned svou vysílačku vypl. Tak jsem zjistil, že i herci mají smysl pro humor.